Detajet e Prones

TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT PER ZYRA PER QIRA! Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 114
  • 3
  • 2
  • Harta
  • 97
ID: Billion2238
Për Qira 800 €

Tek Bulevardi Deshmoret e Kombit, jepet me qira ambient biznesi 114 m2 . Ndodhet ne zonen me elitare ne Tirane;nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si dhe vendosjen e zyrave te kompanive me prestigjoze ne Shqiperi. nje ndertim super cilesor; prane Sky Tower dhe Kullave Binjake dhe eshte i pozicionuar ne katin e 5 te nj pallati te ri, me ashensor te mireadministruar. Ambienti eshte i organizuar ne nje korridor ne hyrje i cili ben shperndarjen ne 3 ambiente te vecuara, kuzhine dhe dy tualetet dhe ballkon . Pozicionimi i ambientit ofron nje super pamje. Eshte i investuar me parket, ku cdo ambient ka sistem kondicionimi dhe tualetet me pajisjete markave me te mira ne treg. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA