Detajet e Prones

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2237
Për Shitje 75,000 €

Ofrojmë apartament 2 + 1 për shitje në Astir. Astir është një nga zonat më të kërkuara për momentin për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe jetesës. Një zonë e cila ka një rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore e cila është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme ne shitje eshte i tipologjise 2 + 1 dhe ndodhet ne katin e 10-te , dhe te fundit te nje pallati te ri te mireadministruar, te pajisur me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarje te rregullt ne kuzhine se bashku me sallonin, ne 2 dhomat e gjumit ,njera prej te cilave ka dalje ne ballkon, dhe nje tualete. . Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA