Detajet e Prones

TEK PALLATET CABEJ APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Pallatet Cabej, Tirana, Albania

ID: Billion2235
Për Shitje 78,000 €

Shitet apartament 2+1 te Pallatet Cabej. Zona ofron facilitete te shumta si supermarkete, shkolla, parqe etj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ndertim shume cilesor, me vendndodhje shume te mire, prane institucioneve arsimore, sociale, tregtare, kende lojrash per femije etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 105 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili shperndan ambjentet ne menyre te rregullt, ne sallon se bashku me kuzhinen, ne dhomat e gjumit,nj etualet dhe ballkon. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ