Detajet e Prones

TEK SHESHI WILLSON AMBIENT PER SHITJE! Sheshi Willson, Tirana, Albania

ID: Billion2234
Për Shitje 170,000 €

Shitet ambiet biznesi tek Sheshi Willson. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder me te preferuarat dhe te kerkuarat per banim dhe investim pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Ambienti te cilin e ofrojme per shitje ndodhet ne katin e 3-te dhe ka nje siperfaqe prej 55m2. Ambienti ndodhet ne nje qender tregtare, dhe mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi si zyra, farmaci etj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI