Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion2233
Për Shitje 170,000 €

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, ne ndertim,me vendodhje strategjike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj. Zona eshte kthyer ne nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe per investim, afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Hyrja ka nje siperfaqe 90m2, ndodhet ne katin e trete. Organizohet nga nje korridor ne hyrje, nje sallon,i cili eshte i ndare ne nje ambient ndenje dhe ambient gatimi te vecuar, ne dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal.Eshte e mobiluar me te gjitha paisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500!

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ