Detajet e Prones

OKAZION! TEK TIRANA GOLDEN PARK SHITET AMBIENT BIZNESI! Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania

ID: Billion2232
Për Shitje 75,000 €

SUPER OKAZION! Shitet ambient biznesi tek Tirana Golden Park! Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nder te cilat ka marre zhvillim se fundmi dhe eshte kthyer ne nje mundesi shume te mire investimi. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe ka nje siperfaqe prej 70m2. Ambienti ka fasade xhami dhe disponon nje tualet. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si farmaci, market, qender estetike, exchange etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone lutemi te kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI