Detajet e Prones

NE YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion2231
Për Shitje 110,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit.Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te ri te mire-administruar me ashensor.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje,me hapsire te bollshme dhe dalje ne ballkon, se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit si dhe ne dy tualetet.Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ