Detajet e Prones

TE FIORI DI BOSKO SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Don Bosko, Tirana, Albania

ID: Billion2175
Për Qira 700 €

Ofrojmë tek Fiori Di Bosco super apartament 2+1+2 për qira. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara. Apartamenti që ofrojmë me qira ndodhet ne katin e 4 banim të një kompleksi të ri , të mirëadministruar të pajisur me dy ashensore. Tipologjia e apartamentit është 2+1+2 dhe organizohet në një sallon ndenjeje së bashku me kuzhinën me akses në ballkon, dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave me dalje ne ballkon, dhe 2 tualete. Apartamenti është i ri, i super arreduar dhe super luksoz. Ka orientim lindje - perendim, gjë që e bën të jetë i ndricuar nga dielli gjatë gjithë ditës. Për të mos humbur këtë super apartament dhe për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju lutemi të na kontaktoni në +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION

Prona të ngjashme