Detajet e Prones

NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH PER SHITJE! Astiri, Tirana, Albania

ID: Billion2172
Për Shitje 120,000 €
Shitur

Ofrojme apartament 2+1+2+ garazh per shitje ne Astir. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 ,ka siperfaqe 120 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor .Eshte i organizuar ne kuzhinen se bashku me sallonin , ne 2 dhomat e gjumit dhe 2 tualete . Kuzhina dhe njera nga dhomat e gjumit ka akses ne dy veranada te ndara qe mundesojne te keni nje pamje te mrekullueshme dhe ndricim natyral ne te gjithe apartamentin. Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO