Detajet e Prones

TEK FIORI DI BOSCO SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA! Don Bosco, Tirana, Albania

ID: Billion2171
Për Qira 600 €

Ofrojmë tek Fiori Di Bosco super apartament 2+1+2 për qira. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara. Apartamenti që ofrojmë me qira ndodhet ne katin e 7-të banim të një kompleksi të ri , të mirëadministruar të pajisur me dy ashensore. Tipologjia e apartamentit është 2+1+2 dhe organizohet në një sallon ndenjeje së bashku me kuzhinën me akses në ballkon, dy dhoma gjumi, njëra prej të cilave me dalje ne ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti është i ri dhe i super arreduar. Ka orientim jug - lindje, gjë që e bën të jetë i ndricuar nga dielli gjatë gjithë ditës. Për të mos humbur këtë super apartament dhe për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju lutemi të na kontaktoni në +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI