Detajet e Prones

NE SELITE, SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Selite, Tirana, Albania

ID: Billion2170
Për Shitje 111,000 €

Prane Xhamise ne Selite, shitet apartament 2+1+2, si mundesi ideale per banim ose investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes, dy dhomat e gjumit, dy tualetet dhe veranda (sip. 53,45m2). Kompleksi është i organizuar me dy kate parkimi nëntoke, kati përdhe dedikuar totalisht ambjenteve të biznesit. Mbi te zhvillohen 6 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit janë: fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot ; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve; sistem i përgatitur i ngrohjes qëndrore. Oborri i brendshem hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, në pjesën e pasme të kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Ndertimi aktualisht eshte ne faze suvatimesh. Zona njihet per intensitetin e ulet te ndertimeve ku kryesisht mbizoterojne vilat private 2 deri 4 kateshe edhe per faktin qe ofron ajer te paster, gjelberim, siguri dhe komunitet familjar. Gjithashtu vendodhja ofron akses direkt ne rruget kryesore si dhe ne autostrade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA