Detajet e Prones

TEK RRUGA E KOSOVAREVE APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Rruga e kosovareve, Tirana, Albania

ID: Billion2153
Për Qira 600 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane te Rruga e Kosovareve, ofrojme me qera apartament 2+1+2 . E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme me qera ndodhet ne nje nga komplekset me te kerkuara perballe parkut olimpik ne katin e 3- te nje pallatit te ri, te mireadminstruar, te pajisur me ashensor Apartamenti ka siperfaqe 103 m2 dhe organizohet: nje sallon te bollshem se bashku me kuzhinen , dy dhoma gjumi dhe dy tualete dhe nje ballkon . Apartamenti jepet i pa mobiluar dhe eshte i pershtatshem per zyra te bizneseve te ndryshme si klinika, zyra avokatie ,noterie etj. Eshte kusht i pronarit, jo per banim ,jo per AirBnb . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO