Detajet e Prones

GARSONIERE TEK 21 DHJETORI, IDEALE PER 3 VAJZA! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

ID: Billion2149
Për Qira 300 €
Dhene me qira

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane tek 21 Dhjetori, ofrojme garsoniere me qira E vendosur në një zonë pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire-administruar. Apartamenti ka siperfaqe 40 m2 dhe organizohet ,nje kuzhine plus dhomen e gjumit dhe nje tualet .Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION