Detajet e Prones

TEK FIORI DI BOSCO SUPER APARTAMNET 2+1+2 ME QIRA! Don Bosko, Tirana, Albania

ID: Billion2148
Për Qira 400 €
Dhene me qira

Tek Fiori Di Bosco ofrojme super apartament 2+1+2 per qira. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara. Apartamenti qe ofrojme me qera ndodhet ne katin e 3-te banim te nje kompleksi te ri , te mireadministruar te pajisur me dy ashensor. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1+2 dhe organizohet ne nje sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen me akses ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ri, i pabanuar me pare dhe jepet bosh. Apartamenti ka orientim optimal gje qe e bene te jete i ndricuar nga dielli gjate gjithe dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI