Detajet e Prones

SUPER APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KOPSHTI BOTANIK! Kopshti Botanik, Tirana, Albania

ID: Billion2145
Për Qira 500 €

Ofrojme super apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik. Apartamenti te cilin e ofrojme per qira, ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe pamje relaksuese ne cdo stine te vitit. Apartamenti ka siperfaqe prej 140m2, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar. Organizimi shume i mire i apartamentit e ben ate edhe me te preferuar per banim. Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kuzhinen e vecuar, dy dhomat e gjumit dhe tualetin. Dhoma e ndenjes te ofron nje pamje te mrekullueshme me nje hapsire te madhe te shfrytezueshme. Dy dhomat e gjumit kane akses ne verande. Kuzhina eshte e vecuar dhe e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu afersine me parkun e liqenit dhe Kopshtin Botanik. Apartamenti eshte i investuar ne kubature dhe ofrohet totalisht i mobiluar per vleren 500 Euro. Apartamenti siguron nje pamje fantastike te Liqenit te Tiranes. Per me shume informacione, video te apartamentit ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI