Detajet e Prones

TEK STACIONI I TRENIT APARTAMENT 1+1 PER QERA! Ish Stacioni i Trenit, Tirana, Albania

ID: Billion2143
Për Qira 450 €

Tek Stacioni i Trenit jepet me qira apartament 1+1.E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar. Apartamenti ka nje siperfaqe 50m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te me kuzhinen e perbashket dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi,nje tualet Ndodhet ne katin e 5-te,jo te fundit te nje pallati ekzistues.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe teper komod per te jetuar. Ka nje pozicion mjaft te favorshem qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ