Detajet e Prones

TEK RRUGA E DURRESIT APARTAMENT 2+1 ME QIRA! Rruga e Durresit, Tirana, Albania

ID: Billion2133
Për Qira 400 €
Dhene me qira

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane,tek fillimi Rruges se Durresit, ofrojme super apartament 2+1 me qira. Me nje vendodhje ne nje zone mjaft te preferuar te kryeqytetit per te jetuar , prane nje rrjeti te mirefillte instutucionesh arsimore, shoqerore ,tregtare shume prane qendres se Tiranes . Apartamenti te cilin e ofrojme per qira ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, te mireadministruar. Ka siperfaqe 85 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon Apartamenti eshte i investuar ,me mobilim komod dhe te gjitha elektroshtepiaket e cilesise te mire . Apartamenti ka orientim optimal gje qe e bene te jete i ndricuar nga dielli gjate gjithe dites.Qeraja e apartamentit eshte 450€ bruto dhe 400€ neto Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA