Detajet e Prones

TE KODRA E DIELLIT APARTAMENTI 2+1 PER QIRA! KODRA E DIELLIT, Tirana, Albania

ID: Billion2132
Për Qira 550 €
Dhene me qira

Tek Kodra e Diellit ofrojmë me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m2. Apartamenti organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, ne 2 dhoma gjumi dhe ne tualet kryesor. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati super te mireadministruar me ashensor, me pamje fantastike nga Kopshti Botanik. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU