Detajet e Prones

PRANE RRUGES SE ELBASANIT DYQAN PER QIRA! Rruga Mustafa Lleshi, Tirana, Albania

ID: Billion2125
Për Qira 220 €
Dhene me qira

Prane Rruges se Elbasanit ofrojme ambient biznesi per qira. Dyqani ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe prej 25m2. Ambienti mund te perdoret si dyqan veshjesh, zyre, dyqan ushqimor, etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355692033500.

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI