Detajet e Prones

TEK LIQENI THATE APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Liqeni i Thate, Tirana, Albania

ID: Billion2124
Për Qira 350 €

Tek Liqeni Thate ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 2+1 me sipërfaqe 90 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 2 dhoma gjumi dhe ne tualet kryesor. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 6 katesh super te mireadministruar me ashensor, me pamje fantastike . Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ