Detajet e Prones

TEK QYTETI STUDENTI, LOKAL I KOMPLETUAR ME QIRA! Qytet Studenti, Tirana, Albania

  • Bar / Restaurant
  • 215
  • 0
  • 2
  • Harta
  • 187
ID: Billion2123
Për Qira 1,000 €
Dhene me qira

Ne Qytet Studenti, jepet me qira lokal i kompletuar. Lokali ka nje siperfaqe prej 215m2, eshte i gjithi me fasade xhami. Eshte i organizuar nga nje ambjent open space, nje banak, dy tualete. Lokali ka shume vite qe eshte i ngritur si biznes. Eshte i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per te ofruar nje sherbim sa me te kendshem. Lokali ka nje klientele te ngritur dhe nje xhiro shume te mire per shkak te vendodhjes ne nje zone goxha te populluar .Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni 0692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ