Detajet e Prones

TE KODRA E DIELLIT ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1! Kodra e diellit, Tirana, Albania

ID: Billion2118
Për Qira 400 €
Dhene me qira

Në kodrën e diellit ju ofrojmë me qira një apartament me tipologji 1+1 me sipërfaqe 82 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e perbashket sallon dhe kuzhine, ne 1 dhome gjumi dhe ne tualet kryesor. Apartamenti ofrohet i mobiluar ne kushtet e nje arredimi bashkekohor dhe cilesor. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati super te mireadministruar me ashensor, me pamje fantastike nga kopshti botanik. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO