Detajet e Prones

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK APARTAMENT 1+1 ME QIRA! Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania

ID: Billion2117
Për Qira 250 €
Dhene me qira

Tek Kopshti Zoologjik apartament 1+1 per qira. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 56m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine e perbashket , nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ka nje ndricim optimal qe siguron drite pergjate gjithe dites. Apartamenti jepet i mobiluar dhe disponon te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete qe ofron nje jetes shume komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500!

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI