Detajet e Prones

TEK SELVIA, APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Selvia, Tirana, Albania

ID: Billion2065
Për Shitje 210,000 €

Tek Selvia, nje nga zonat me te preferuara per banim per shkak te afersise me cdo fasilitet te nevojshem per te jetuar si kopeshte, shkolla, markete etj, si dhe nje ser institucionesh shteterore dhe biznesesh private ofrojme nje super apartament 3+1+2 per shitje. Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne zone, dhe te mire administruar me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 187m2, planimetri te rregullt dhe secila dhome ka hapesire te bollshme. Eshte i organizuar sallonin kryesor se bashku me kuzhinen, tre dhomat e gjumit, nje dhome studio, dy tualetet dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim optimal si dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION