Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 1+1 ME QIRA! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion2064
Për Qira 350 €

Tek Kodra e Diellit, prane Eleonores, jepet apartament 1+1 me qira. Zona eshte nje nga me te preferuarat per banim per shkak se ofron te gjitha fasilitetet per jetese. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe te mireadministruar. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, dhomen e gjumit, nje tualet dhe ballkonin. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone, na kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA