Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion2061
Për Shitje 130,000 €

Tek Kodra e Diellit, prane Kopeshtit Botanik nje nga zonat me te preferuara dhe te vecanta per banim per shkak te komoditetit dhe te gjithe fasiliteteve qe te ofron si dhe afersine me nje nga vendet me me shume gjelberim ne Tirane, ofrojme per shitje nje super apartament 2+1 me siperfaqe 109m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, depo, tualet dhe ballkonin e mbyllur i cili shfrytezohet si siperfaqe e brendshme. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, cka e ben kete apartament perfekt per te jetuar per shkak te pamjes qe ofron nga Kopeshti Botanik. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. +355692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION