Detajet e Prones

NE VLORE APARTAMENT 1+1 PER SHITJE ! Lungomare, Vlorë, Albania

ID: Billion2060
Për Shitje 65,000 €

Ne Lungomare,100 metra larg detit ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te njohura ne qytetin e Vlores shitet apartament 1+1. Zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si aktivitete tregtare, institucione arsimore, kopshte, shkolla, markete, kënde lojrash. Apartamenti qe kemi ne shitje ka nje siperfaqe 82.5m2 dhe organizohet nga nje korridor i cili shperndahet ne kuzhine se bashku me sallonin, dhoma e gjumit dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi si edhe per banim, ka orientim optimal dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU