Detajet e Prones

Okazion ne YZBERISHT APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion2055
Për Shitje 88,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne Yzberisht.Vendndodhja e apartamentit eshte teper te preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit e ben kete apartament ideal per te banuar. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe totale prej 103.6m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te, te nje pallati 11 katesh me ashensor.Eshte i organizuar ne nje korridor hyres, i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen, ne dy dhomat e gjumit, njera prej tyre me tualet , ne tualetin kryesor , si dhe nje ballkon. Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim optimal,nga lindja. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim i cili pritet te perfundoj ne muajin tetor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI