Detajet e Prones

NE KINOSTUDIO APARTAMENT 2+1+3 +GARAZH PER SHITJE! Kinostudio, Tirana, Albania

ID: Billion2054
Për Shitje 105,500 €
Shitur

Ofrojme apartament 2+1+3 per shitje ne Kinostudio.Apartamenti ndodhet ne nje pallat me cilesi teper te larte ndertimi,ka nje vendodhje shume te mire,afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj.Apartamenti ndodhet ne nje zone me kerkese te larte, ofron cilesi te larte ndertimi, dritare me përmasa të mëdha që do të ofrojnë ndricin natyral dhe pamje panoramike, termoizolim,fasade e ventiluar, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënd lodrash për fëmijë etj. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+3 me siperfaqe bruto 134m2 i cili ndodhet ne katin e 5-te.Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet dhe dalje ne ballkon,ne tualetin kryesor, si dhe ne nje tualet dite i cili mund te sherbej edhe si lavanderi.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Garazhdi ka cmim ekstra prej 16000 euro.Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni: +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ