Detajet e Prones

TEK SHALLVARET APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Shallvaret, Tirana, Albania

ID: Billion2053
Për Shitje 200,000 €

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne zonen e Qendres.Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne kryeqytet tek Shallvaret .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode, si dhe per zhvillimin e aktivitetetve te ndryshme te biznesit, pasi ndodhet shume prane institucioneve arsimore dhe tregetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 10 katesh.Eshte i tipologjise 2+1 me nje siperfaqe prej 140m2.Apartamenti eshte i organizuar nga nje korridor hyres i cili ben shperndarjen ne sallon,kuzhine te vecuar ,dy dhomat e gjumit ,nje tualet dhe nje ballkon te bollshem i cili ka akses me sallonin dhe nje nga dhomat e gjumit .Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe te shfrytezuar ne maksimum ,orientim optimal. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto ne nr +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ