Detajet e Prones

TEK ALI DEMI APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Ali Demi, Tirana, Albania

ID: Billion2051
Për Shitje 122,000 €
Shitur

Ofrojme apartament 3+1+2 per shitje tek Ali Demi.Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Perfshijme ketu breza antisizmik të lidhur me strukturën,kolonçina përforcuese në çarjet e fasadës,inkastrim i mirë i arkitrarëve,rrjetë lidhëse në bashkimin e mureve me trarët/soletën,shkumë poliuretani për ndarjen e tullës nga struktura,shkumë poliuretani për fiksimin e sipërm të muraturës.Leshi i gurit është një barrierë e mirë termike që çon në konsum më të vogël të energjisë. Për banorët kjo do të thotë apartament e freskët në verë dhe e ngrohtë në dimër, dhe faturat e energjisë do të jenë më të ulëta. Cilësitë e këtij materiali do të sigurojnë një përmirësim të ndjeshëm edhe përkundrejt zhurmave.Apartamenti te cilin ofrojme per shitje ka nje siperfaqe prej 152m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te.Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhinen e cila ka dalje ne ballkon, ne tre dhomat e gjumit njera prej te cilave ka tualet,ne tualetin kryesor,si dhe nje lavanderi.Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal,gje qe ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

KLESTA LALAJ