Detajet e Prones

TEK KODRA E DIELLIT, GARSONIERE PER QIRA! Bill Klinton, Tirana, Albania

ID: Billion1983
Për Qira 200 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane tek Kodra e Diellit, ofrojme me qira gasoniere tek rruga Bill Klinton.E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar dhe për të zhvilluar aktivitete të ndryshme biznesi. Apartamenti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mire-administruar me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 44 m2 dhe organizohet ,nje kuzhine plus dhomen e gjumit te ndare me gips dhe nje tualet .Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU