Detajet e Prones

TEK STACIONI I TRENIT, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Ish Stacioni i Trenit, Tirana, Albania

ID: Billion1980
Për Qira 500 €

Tek Stacioni i Trenit jepet me qira apartament 2+1+2.E vendosur në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për të jetuar. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me kuzhinen e perbashket dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi , nje tualet ne dhomen matrimoniale dhe nje tualet ne korridor.Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe teper komod per te jetuar. Ka nje pozicion mjaft te favorshem qe ka akses te shpejte ne rrugen kryesore dhe ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA