Detajet e Prones

TEK ARDENO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Kashar, Tirana, Albania

ID: Billion1979
Për Shitje 67,000 €

Ne nje zone shume te qete larg zhurmes dhe trafikut ,shesim super apartament 2+1 .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron shume facilitete per nje jetese sa me te qete dhe komode .Prane qendrave tregetare ,industriale dhe me dalje direkt ne autostraden Tirane- Durres .Qetesia dhe siguria qe ajo zone ofron i jep me shume vlere apartamentit .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar, dhe ka nje siperfaqje prej 95 m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje trualet.Ka nje orientim jug -perendim gje qe e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA