Detajet e Prones

TEK 21 DHJETORI GARSONIERE PER QIRA! 21 Dhjetori, Tirana, Albania

ID: Billion1978
Për Qira 330 €

Jepet me qira garsoniere tek 21 Dhjetori, prane policise bashkiake, ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit per zhvillimet e aktiviteteve te biznesit dhe per te jetuar .Zonat te ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode,me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shoqerore dhe tregetare. Nje pike qe ka nje rrjet te zhvilluar rrugore , me aksess te shpejte ne zonat me elitare te kryeqytetit Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar shume afer rruges kryesore. Apartamenti eshte 35 m2 dhe eshte i organizuar nga nje korridor nje dhome e bollshme , nje tualet . Apartamenti ka orientim dhe ndricim optimal. Lirohet ne daten 1 qershor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION