Detajet e Prones

TEK KULLAT BINJAKE AMBIENT BIZNESI PER QIRA! Kullat Binjake, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 118
  • 1
  • 1
  • Harta
  • 67
ID: Billion1964
Per Qira 1,500 €

Ofrojme ambient biznesi per qira i ndodhur ne zonen e Bllokut. I vendosur ne nje zone elitare,nje zone teper te preferuar per banim dhe investim,per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget me te frekuentuara te kryeqytetit. Ambienti ndodhet tek Kulla 1 , ne katin e 11 , i organizuar ne 5 ambiente , 1 salle mbledhjesh 1 guzhine , 3 ambiente zyrash dhe tualet. Eshte i investuar me parket , kondicioner ,sistem ajrimi etj . Orientimin eshte jug lindje me pamje nga bulevardi qe i ben cdo dhome te jete me drite gjate gjithe dites. Ka nje siperfaqe prej 118m2. Mund te perdoret per zyra te tipologjive te ndyshme biznesi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION