Detajet e Prones

TEK RRUGA E ELBASANIT APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Rruga Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion1963
Per Qira 600 €

Jepet apartament me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore.Me siperfaqe totale prej 135m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon qe ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth. Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil bashkekohor. Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermejt kondicionereve te vendosur ne cdo dhome. Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja. Pallati ndodhet ne nje zone te qete shume prane me Parkun Kombetar te Tiranes ku mund te kaloni nje pasdite relaksuese. Ne zonen perreth mund te gjeni sherbime te ndryshme si: supermarket, farmaci, bare, restorante, furre buke etj.Ka akses te drejtperdrejt ne rrugen e Elbasanit dhe rruget lidhese te saj. Per me teper informacione ose per te planifikuar ne vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500!

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION