Detajet e Prones

NE DON BOSKO APARTAMENT 1+1 PER QIRA Don Bosco, Tirana, Albania

ID: Billion1962
Per Qira 350 €

Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë,ne Don Bosko, perballe Vizion Plusit, ju ofrojmë me qira një apartament 1+1. Me një pozicion në një zonë elitare, pranë një rrjeti të mirëfilltë institucionesh arsimore, mjekësore, sociale dhe tregtare, është një nga zonat më të preferuara.Apartamenti qe ofrojme me qera ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri , te mireadministruar te pajisur me ashensor. Tipologjia e apartamentit eshte 1+1 dhe organizohet nga nje korridor shperndares, sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi e cila gjithashtu ka dalje ne ballkon dhe 1 tualet Apartamenti eshte i investuar ,me mobilim modern dhe te gjitha elektroshtepiaket e cilesise me te larte . Apartamenti ka orientim optimal gje qe e bene te jete i ndricuar nga dielli gjate gjithe dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ROMINA DULLA