Detajet e Prones

TEK KOPSHTI BOTANIK APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! kopshti botanik, Tirana, Albania

ID: Billion1960
Per Shitje 120,000 €

Tek Kopshti Botanik apartament 2+1 per shitje me nje siperfaqe 103m2 kati 2 banim ne nje pallat te ri 6 katesh te 2011 me 2 ashensore . Me nje sallon qe ben shperndarjen ne guzhine ,2 dhoma nje tualet dhe 2 ballkone . Jepet i mobiluar, gjithashtu disponon sistem ngrohes ftohes Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. . Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në: +355692033500

Detajet e Agjentit

ANSI CELIKU