Detajet e Prones

TEK TREGU ELEKTRIK APARTAMENT 2+1 PER QIRA! Tregu Elektrik, Tirana, Albania

ID: Billion1959
Per Qira 350 €

Ofrojme apartament 2+1 me siperfaqe 91m2 per qira te Tregu Elektrik, kati i kater te nje pallati te ri me ashensor. Zona eshte e qete dhe te ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese sa me komode.Apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe koridori ben shperndarjen e dhomave , dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te vecuar si dhe nje tualet dhe nje ballkon .Ofrohet i mobiluar si ne foto . Preferohen cift ose familjare . Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. 0692033500.

Detajet e Agjentit

JORGJI PANARITI