Detajet e Prones

NE DURRES APARTAMENTE 2+1 ,1+1 , 2+1+2 PER SHITJE! Tek Plazh Iliria Durres, Durrës, Albania

ID: Billion1958
Per Shitje 56,100 €

Ofrojme ne Durres apartamente me tipologji te ndryshme 1+1 , 2+1,2+1+2 per shitje, ne zonen e Plazhit Iliria . Aparatamenti kane siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 65 deri ne 115m2 ne varesi te apartamentit. Apartamentet ndodhen ne ndodhet ne katet 3 , 4 , 5 , 7 te nje pallati te ri te mire-administruar, me ashensor! Apartamentet kane organizim ne nje korridor i cili ben shperndarjen e ambientet e tjera , dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, i cili ka hapsire te bollshme dhe tualet. Apartamentet kane orientim te favorshem cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites dhe pamje nga deti. Pallati eshte teper cilesor i investuar me parket , hidraulike dhe elektrike shume cilesore.. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te preferuara per te pushuar, pasi te ofron te gjitha sherbimet per te jertuar dhe pushuar ne sezonin e veres. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO