Detajet e Prones

NE ASTIR APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Astir , Bohem Bar, Tirana, Albania

ID: Billion1957
Per Shitje 115,000 €

Ofrojme apartament 2+1+2 per shitje tek bar Bohem ne Astir.Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës.Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2,ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor .Eshte i organizuar ne kuzhinen se bashku me sallonin, ne 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkon.Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal, gjithashtu shitet i mobiluarl! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO