Detajet e Prones

TEK RRUGA E KOSOVAREVE AMBIENT BIZNESI PER SHITJE ! Rruga e Kosovareve, Tirana, Albania

ID: Billion1956
Per Shitje Kontakto për cmimin

Tek Rruga e Kosovareve, nje nga zonat me te preferuara per biznes, shume prane liqenit artificial ofrojme ambient biznesi me siperfaqe 131.8 m2 per shitje. Zona padyshim eshte shume e pelqyer per biznes per shkak te levizjeve te shumta qe ka kjo zone , fasiliteteve, afersise me zonat elitare si komuna e parisit,blloku,liqenin, etj. Pallati ku ndodhet ambienti eshte ndertim i vitit 2021-2022 eshte ne perfundim,dhe ka nje ndertim shume cilsor.Eshte 15m nga rruga kryesore .Ambiente organizohet ne open space dhe ndodhet ne katin 0 dhe eshte ne fazen e perfundimit . Eshte i pershtatshem per tu perdorur si supermarket,zyra,organizata,laborator,klinike ,sallon etj. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

Detajet e Agjentit

JORGJI PANARITI