Detajet e Prones

SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK KOMPLEKSI GREEN CITY! Green City, Tirana, Albania

ID: Billion1794
Per Qira 550 €

Super apartament me qera ne Tirane, ne kompleksin e kendshem te apartamenteve Green City. Vendndodhja është ne Astir, shume prane Ish Fushes se Aviacionit dhe rreth 15 minuta larg nga Ring Center (Zogu i zi) . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pjese e nje nga Komplekseve me te mira ne zone dhe jo vetem, gjithashtu i pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 110 metrash katrorë eshte e organizuar nga një dhomë ndenje/ngrënie komode dhe një kuzhinë me te gjitha pajisjet e nevojshme, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( ku njera nga dhomat e gjumit ka tualet te vecante ). Ka pajisje ftohje/ngrohëse, LCD, lavatriçe, pjatalarëse. Shërbimet e ujit dhe energjisë elektrike janë në dispozicion 24 orë në ditë. Zona e jashtme përbëhet nga kopshte të dekoruara bukur me dy pishina private si dhe kënde lojërash, parkingje, garazhe private, furra buke, supermarkete, bar-kafe, farmaci. Qiraja mujore është 550 € neto. Pranohet vetëm qira afatgjatë. Për më shumë informacion mos ngurroni të na kontaktoni në nr.+355692033500!

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA