Detajet e Prones

TEK ASTIRI APARTAMENT 2 + 1 + 2 PER SHITJE! ASTIRI, Tirana, Albania

ID: Billion1790
Për Shitje 95,000 €
Rezervuar

Ofrojmë apartament 2 + 1 + 2 për shitje në Astir. Astir është një nga zonat më të kërkuara për momentin për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe jetesës. Një zonë e cila ka një rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore e cila është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme ne shitje eshte i tipologjise 2 + 1 + 2 dhe ndodhet ne katin e 10. Organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarje te rregullt ne kuzhine se bashku me sallonin, me dalje ne ballkon, ne 2 dhomat e gjumit, nje nga tualetet me dritare. apartamenti eshte i montuar shume mire duke filluar nga parketi, dyert e drurit, dritaret jane shume cilesore me kodin 15000 qe nuk lejojne zhurme dhe lageshti, sistem ngrohje-ftohje me bojler (fancoil), radiator banjo, kondicioner inverter. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO