Detajet e Prones

NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT ME QIRA PER ZYRA! Torre Drin, Tirana, Albania

ID: Billion1755
Për Qira 2,600 €

Ne Qender te Tiranes, ne nje nga ndertesat kryesore dhe me prestigjioze te biznesit Torre Drin, ofrojme ambient zyre me qera.Me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Ambienti qe disponojme ka siperfaqe totale prej 388m2 nga ku 207m2 eshte verande dhe ndodhet ne katin e 14. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, IT etj. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA