Detajet e Prones

TEK RRUGA E KAVAJES,SUPER APARTAMENT 1+1 PER QIRA! Rruga e Kavajes, Tirana, Albania

ID: Billion1749
Për Qira 500 €
Dhene me qira

Ofrojme apartament 1+1 per qira ne nje nder zonat me te kerkuara dhe me te preferuara per banim ne Tirane, tek Rruga e Kavajes .Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone elitare e cila te ofron nje sere fasilitetesh si linja urbane,supermarkete,farmaci,akses te shpejte me qendren .Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar, shume cilesor prane rruges kryesore. Ky apartament ndodhet ne katin e 2-te teknik . Ka nje siperfaqe totale prej 72 m2 dhe ka nje organizim perfekt.Oganizohet nga salloni , kuzhine te vecuar qe ka dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Eshte i sapoinvestuar sic paraqitet ne foto ,hidrosanitaret dhe sistemi i ndricimit me punime cilesore . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

BLERINA &FABJO