Detajet e Prones

NE BLLOK APARTAMENTI 2 + 1 ME QERA! Blloku, Tirana, Albania

ID: Billion1731
Per Qira 600 €
Dhene me qira

Te Ish Blloku jepet me qera apartament 2+1. Vendndodhja e apartamentit në një zonë elitare, shumë e preferuar për banim, për shkak të afërsisë me një rrjet të mirëfilltë institucionesh shtetërore, arsimore dhe biznesesh private; Afërsia me transportin publik dhe aksesi i menjëhershëm në rrugët kryesore të kryeqytetit e bën këtë apartament ideal për banim. Ndodhet ne katin e 8 ne nje nga pallatet me cilesore ne zone dhe i mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ofrohet totalisht i mobiluar dhe me kondicioner ne te gjitha dhomat. Ka orientim optimal jug-lindje. Cmimi 600 euro neto. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

JORGJI PANARITI