Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion1688
Për Shitje 200,000 €
Shitur

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, tek Komuna e Parisit, tek lulishtja. Apartamenti ndodhet ne nje pallat cilesor, te mire-administruar me ashensor. Ka nje vendodhje shume te mire, afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lodrave per femije etj. Zona eshte kthyer ne nje nder zonat me te preferuara per banim si dhe per investim ,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone banimi cilesore, si shkolla, hapesira te gjelbra, zona argetimi. Hyrja ka nje siperfaqe 140m2 ku 131m2 jane neto, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mire-administruar me ashensore. Organizohet nga nje korridor ne hyrje, nje soxhorno e madhe e cila eshte e ndare ne ambientin e gatimit, nje ambient ndenje ,gjithashtu organizohet ne tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar ose i ivestuar (me cmim tjeter) .Ka dhe garazhd i cili nuk perfshihet ne cmim. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

  • billionrealty.

Detajet e Agjentit

ARMELA BLLOSHMI