Detajet e Prones

NE RRUGEN ELBASAN SUPER APARTAMENT 2 + 1 + 2 + PARKING POST ME QERA! Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

  • Apartment
  • 105
  • 2
  • 2
  • Harta
  • 1207
ID: Billion1666
Për Qira 1,100 €

Ne nje nga pallatet me te mira ne Tirane, ne rrugen e Elbasanit, e cila ndodhet shume prane gjelberimit, ajrit te paster dhe qetesise se Parkut Kombetar te Tiranes dhe prane institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe kendeve te lodrave per femije, ne nje nga me te preferuarat dhe zona të kërkuara të Tiranës. Lokacioni ofron vendndodhje elitare, ndërtim cilësor, siguri 24 orë, mirëmbajtje elitare, dritë natyrale, banim në komunitet të përzgjedhur, 2 ashensorë inteligjentë dhe 2 kate parkimi. Apartamenti qe ofrojme me qera ka nje siperfaqe 105m2 dhe eshte i tipologjise 2 + 1 + 2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe eshte totalisht i investuar, me rafineri te brendshme shume cilesore, totalisht i mobiluar, me dy dhoma gjumi, nje sallon. , nje kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon i madh qe ofron nje pamje relaksuese. Së bashku me apartamentin ofrohet një vend parkimi. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

Detajet e Agjentit

ORNELA LEKA